Haber Detayı
23 Mart 2020 - Pazartesi 22:04
 
Bağışıklığınızı güçlendirin Corona virüsünden korunun
SAĞLIK Haberi
Bağışıklığınızı güçlendirin Corona virüsünden korunun

#resveratrol Özünden oluşan bağışıklık sistemini güçlendirici antioksidan gıda takviyesi

#covid-19’a son Bağışıklığınızı güçlendirin corona virüsünden korunun

#Reserve gençlik dolu bir yaşam hissi verir. Bitki konsantreleri ve ekstratları içeren karışımıyla vücudunuzun enerjisini arttırmaya yardımcı olur. Reserve egzotik meyve suları içeren doğal ve tatlı bir #takviye edici gıdadır. Harika görünmenize ve hissetmenize yardımcı olur.

1 Kutuda 30 paket vardır. 1 Paket: 30 ml.

Serbest radikallerin neden olduğu zarara karşı savunma oluşturmaya yardımcı olan güçlü antioksidanlar içeren süper meyvelerin benzersiz bir bileşimi.

Benzersiz bir lezzet yolculuğu vaat eden #RESERVE™, tam vücut sağlığı ve wellness için ihtiyaç duyduğunuz destekle beslenme programınızı takviye etmenin lezzetli ve pratik bir yoludur. Tadını doğadan alan RESERVE’in enfes, tatlı meyve aroması, kesinlikle ilave şeker, yapay aroma, renklendirici veya tatlandırıcılar içermez.

Resveratrol, Tatlı Kara Kiraz, Yabanmersini, Concord Üzümü, Nar ve Açai Çileği. Bu güçlü oyuncular, potansiyel antioksidan etkisi veren eşsiz kırmızı, mavi ve mor renklerini antosiyanin içeriklerine borçludur.

Jeunesse Global #Reserve Antioxidant Supplement Resveratrol İçeriğinde muhteşem resveratrol maddesi bulunmaktadır. Jeunesse Global Reserve Antioxidant Supplement Tatlı Kara Kiraz Kalp şeklindeki bu tatlı ve lezzetli meyve, tüm dünyada yüzlerce yıldır yetiştirilmektedir.

Anavatanı Kafkas Dağı bölgesi olan tatlı kara kiraz, serbest radikalleri doğal olarak nötralize etmeye yardımcı olan antosiyanin glikositleri yönünden son derece zengindir.

#Jeunesse Global Reserve Antioxidant Supplement Yabanmersini Geçmişte Amerikan Yerlilerinin beslenmesinde önemli bir yer tutan bu meyve, çiçeklerinin beş uçlu yıldız görünümünde olmasından ötürü “yıldız meyvesi” olarak bilinmekteydi.

Hafif ve tatlı olan yabanmersinini diğerlerinden ayıran özellik, mavi renkli tek meyve olması ve Kuzey Amerika kıtasında diğer kıtalara göre daha bol olmasıdır.

Jeunesse Global Reserve Antioxidant Supplement Concord Üzümü Sağlığı korumaya yardımcı olan antioksidanlar bakımından zengin olan Concord üzümü, kalın ve koyu mor kabukları olan ve çekirdekleri polifenol adlı fitobesinler içeren bir Amerikan üzümüdür.

Jeunesse Global Reserve Antioxidant Supplement Nar Pek çok kültürde umudun ve bolluğun simgesi olan nar, binlerce yıldır yetiştirilmektedir.

Açıldığında, bu “kış mücevheri”nin içinden güçlü bir antioksidan deposu olan sulu, mücevher benzeri çekirdekler çıkar. Nar, dünyanın en popüler meyvelerinden biridir.

Jeunesse Global Reserve Antioxidant Supplement Açai Koyu mor rengiyle tüm meyveler içinde en zengin antioksidan kaynağı olarak bilinen Brezilya’nın “baş tacı”, besleyici olma özelliği nedeniyle Amazon halklarının gözbebeği olmuştur.

Detaylı Bilgi için : Nedim Cabbar İletişim No:+905531822778

https://nedimcabbar.jeunesseglobal.com/

https://www.instagram.com/nedimcabbar...

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bağışıklığınızı, güçlendirin, Corona, virüsünden, korunun,
Yorumlar
Haber Yazılımı