Haber Detayı
12 Ekim 2019 - Cumartesi 13:29
 
Azize Dizisinin Kadrosu Açıklandı
Sonunda kim kazanacak… Aşk mı? Yoksa İntikam mı?
DİZİLER Haberi
Azize Dizisinin Kadrosu Açıklandı

Buğra Gülsoy ve Hande Erçel’in başrollerini paylaştığı Azize, imkânsızlıklara meydan okuyan tutkulu bir aşk hikâyesini izleyiciyle buluşturacak.

 

Dizide diğer rolleri Duygu SarışınMustafa YıldıranÇetin SarıkartalSelen ÖztürkBaşak DaşmanTugay MercanMustafa AvkıranOrhan KılıçCenk KangözSerkan AltıntaşAsuman ÇakırCeylan BatıZeynep KızıltanEfekan CanTaha Baran ÖzbekUfuk Şen ve Galip Erdal paylaşıyor.

Fotoğraf açıklaması yok.

 

Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Volkan Kocatürk’ün yaptığı Azize’nin, senaryosunu Emre ÖzdürBaşar Başaran ve Meryem Gültabak kaleme alıyor.

Çekimleri hızla devam eden Azize’nin genel hikâyesi şöyle;

Azize, bir intikam ve aşk hikâyesi… Güçlü bir mafya ailesi olan Alpanlar tarafından ailesi dağıtılmış, hayatı paramparça olmuş bir kız çocuğu; Melek. Şimdiki adıyla Azize... Hayattaki tek varlığı kardeşini koruyabilmek için ayakları üzerinde durmayı başarmış, bütün geçmişini geride bırakıp kendine yeni bir hayat kurmuş güçlü bir kadın artık o. Fakat kardeşine de dokunacak o zalim eller. Yıllar önce annesini ve babasını elinden alan Alpanlar bu kez Azize’nin hayattaki tek varlığı olan Yiğit’e de zarar verecek. İşte o gün yemin edecek Azize; Ona bunu yaşatanlardan hesap soracak. Artık tek bir amacı var hayatta, ailesinin intikamını almak. Amacı uğruna mücadelesini sürdürürken ummadığı bir engelle karşılaşacak fakat… Aşk… Aşkı bulan kendini unuturmuş derler. Azize’nin hayattaki en büyük düşmanı olan Alpanlardan biri, ailenin en zeki, en mert, en yürekli adamı Kartal, Azize’ye aşık olacak. Kartal’ın ailesine benzemediğini gördükçe Azize de düşecek bu aşka… İntikamına giden yolda kendisi ile mücadele etmeye başlayacak Azize. Kardeşine verdiği sözü tutabilecek mi yoksa aşkına teslim mi olacak… Sonunda kim kazanacak… Aşk mı? Yoksa İntikam mı?

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Azize, Dizisinin, Kadrosu, Açıklandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı