" /> ">
Haber Detayı
13 Nisan 2019 - Cumartesi 00:12
 
4N1K Yeni Başlangıçlar 8. bölüm fragmanı yayınlandı!
DİZİLER Haberi
4N1K Yeni Başlangıçlar 8. bölüm fragmanı yayınlandı!

4N1K Yeni Başlangıçlar dizisinin 8. yeni bölümü 19 Nisan Cuma günü izleyicilerle FoxPlay ekranında izleyicilerle buluşacak. Dizinin yeni bölümünde hayranlarını neler bekliyor…

Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Cihan Şimşek, Sina Özer, Cemrehan Karakaş ve Barış Yörük’ün başrollerinde yer aldığı dizinin 8. bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

Önce üniversitede sonra da staja başladığı ajansta tarzıyla alay konusu olan Yaprak, kimlik bunalımı yaşar. Oğuz’un deyişiyle, “Kızsal Östrojen Sendromu”na girmiştir. Ali ve Barış, Yaprak’ın travmasına çözüm önerileri ararken, birbirlerine düşerler.

Sinan ve Oğuz arasında bağlanmak üzerinden bir iddialaşma olur. Bunun üzerine Oğuz ve Selin, Sinan’a bir oyun oynamaya karar verirler. Oğuz numarasını Sinan’ın telefonunda bir kızın numarasıyla değiştirince, Oğuz’un bile hayal edemeyeceği sonuçlar ortaya çıkar.

Gökhan, Naz’ı bir daha görebilmek için tekrar Güzel Sanatlar’a gider. Naz, Gökhan’ın modellik yaptığı resmi ona hediye edince, Gökhan’ın aklı iyice karışır.

YAPIM: FABRiKA YAPIM

Oyuncular: Yaprak: Gözde Mutluer Ali: Atakan Hoşgören Sinan: Cihan Şimşek Gökhan: Sina Özer Oğuz: Cemrehan Karakaş Barış: Burak Yörük

Kaynak: Editör:
Etiketler: 4N1K, Yeni, Başlangıçlar, 8., bölüm, fragmanı, yayınlandı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı