Haber Detayı
27 Şubat 2020 - Perşembe 12:49
 
38 ünlü isim bir arada
Aydan Taş’ın ilkini geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği ve büyük ses getiren 'Geleceğin Güçlü Kadınları' projesinin ikincisi, Perwoll’ün katkılarıyla 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde saat 20:00’de Hilton İstanbul Bosphorus Convention Center’da, gerçekleşiyor.
GÜNDEM Haberi
38 ünlü isim bir arada

 

 

Aydan Taş’ın ilkini geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği ve büyük ses getiren 'Geleceğin Güçlü Kadınları' projesinin ikincisi, Perwoll’ün katkılarıyla 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde saat 20:00’de Hilton İstanbul Bosphorus Convention Center’da, gerçekleşiyor.

 

38 ünlü isim bir araya geliyor! - Sayfa:2

Projeden elde edilen bilet gelirlerinin tamamı Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde okuyan genç kız öğrencilerin eğitimlerine destek olmak için kullanılacak.

 

38 ünlü isim bir araya geliyor! - Sayfa:3

‘’Geleceğin Güçlü Kadınları 2020’’ projesinin bu seneki ana sponsorluğunu Perwoll üstlenirken; 24 ünlü güçlü kadın, 6 ünlü tasarımcı tarafından farklı dönem konseptinde hazırlanan tasarımlar ile defilede yer alacaktır.

 

38 ünlü isim bir araya geliyor! - Sayfa:4

Hazırlanan her döneme ise, o dönemlere ilham veren başarılı kadınların isimleri verilecektir, 1940’lardan günümüze kadar uzanan, her biri farklı bir dönemi tasarlayacak olan tasarımcılar arasında ise; Meltem Özbek, Özlem Kaya, Raisa&Vanessa, Sudi Etuz, Tuvana Büyükçınar Demir ve Zeynep Tosun yer alıyor.

 

38 ünlü isim bir araya geliyor! - Sayfa:5

Defilede, tasarlanan kıyafetleri taşıyacak 24 güçlü kadın ise (alfabetik sırayla); Alina Boz, Aslı Bekiroğlu, Aslı Tandoğan, Bade İşçil, Beyza Şekerci, Burcu Kara, Burcu Özberk, Damla Colbay, Dila Tarkan, Ebru Şahin, Ece Çeşmioğlu, Ezgi Eyüboğlu, Funda Eryiğit, Gülçin Santırcıoğlu, Hande Soral, Hande Subaşı, Hazal Türesan, Meriç Aral, Mine Tugay, Oya Unustası, Özge Özder, Sedef Avcı, Sinem Ünsal ve Zeynep Çamcı. Projenin moda danışmanlığını Deniz Marşan üstlenirken, styling Pınar Turan tarafından, koreografi ise Öner Evez ve Yakup Biçer tarafından yapılacaktır.

 

38 ünlü isim bir araya geliyor! - Sayfa:6

Gecenin sunuculuğunu Çağla Şıkel üstlenirken, Göksel “sahnenin en güçlü kadını” olarak konser verecek. Gecenin sonunda ise Türkiye’nin en başarılı komedyenlerinden Cem Yılmaz defilede sergilenecek tasarımların satılacağı açık arttırmanın yönetimini üstlenecek.

 

38 ünlü isim bir araya geliyor! - Sayfa:7

Proje biletlerinden elde edilecek tüm gelir, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde okuyan genç kız öğrencilerin eğitimlerine destek için kullanılacaktır.

 

38 ünlü isim bir araya geliyor! - Sayfa:8

 
 

38 ünlü isim bir araya geliyor! - Sayfa:9

 
 

38 ünlü isim bir araya geliyor! - Sayfa:10

 
 

38 ünlü isim bir araya geliyor! - Sayfa:11

 
 

38 ünlü isim bir araya geliyor! - Sayfa:12

 
 

38 ünlü isim bir araya geliyor! - Sayfa:13

 
 

38 ünlü isim bir araya geliyor! - Sayfa:14

 
 

38 ünlü isim bir araya geliyor! - Sayfa:15

 
 

38 ünlü isim bir araya geliyor! - Sayfa:16

 
 

38 ünlü isim bir araya geliyor! - Sayfa:17

 
 
 
 

38 ünlü isim bir araya geliyor! - Sayfa:19

 
 

38 ünlü isim bir araya geliyor! - Sayfa:20

 
 

38 ünlü isim bir araya geliyor! - Sayfa:21

 
 

38 ünlü isim bir araya geliyor! - Sayfa:22

 
 

38 ünlü isim bir araya geliyor! - Sayfa:23

 
 

38 ünlü isim bir araya geliyor! - Sayfa:24

 
 

38 ünlü isim bir araya geliyor! - Sayfa:25

 
 

38 ünlü isim bir araya geliyor! - Sayfa:26

 
 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: 38, ünlü, isim, bir, arada,
Yorumlar
Haber Yazılımı