Haber Detayı
29 Aralık 2018 - Cumartesi 13:39
 
3 Hafta Ara Vermesi Beklenen Diziler:
STAR, Kanal D, ATV, SHOW, FOX ve TV8’den tarihi karar! Diziler 3 hafta yok
MAGAZİN Haberi
3 Hafta Ara Vermesi Beklenen Diziler:

​Tüm dizi severler için kötü haber geldi. Her yılın ilk haftası reklam sözleşmeleri sebebiyle bir hafta ara veriliyorken bu yıl beklenmedik bir gelişme ile STAR, Kanal D, ATV, SHOW, FOX,TV8’den tarihi karar geldi. Diziler 3 hafta yok. Ekranlarda severek izlenen fenomen dizilerin 3 hafta olmayışı izleyicileri şaşırttı. Herkes diziler neden 3 hafta yok diye merak içinde araştırıyor. TRT hariç tüm kanallar Ocak ayının ortasına kadar yeni bölüm yayınlamayacak.

 

Her yeni yılın ilk haftasında dizilere 1 haftalık bir ara veriliyordu. Bunun sebebi de reklam sözleşmeleriydi. Ancak bu yeni yılda alışıla gelmişin dışında bir gelişme yaşandı. TRT hariç, STAR, Kanal D, ATV, SHOW, FOX,TV8’den tarihi karar geldi. Diziler 3 hafta yok. Dizi severler büyük bir üzüntü içinde. Heyecanla bekledikleri yeni bölümleri ancak Ocak ayının haftasında izleyebilecek. Hangi diziler 3 hafta ara verecek? Diziler neden ara verdi? Diziler ne zaman başlayacak? Çukur ne zaman başlayacak? Diriliş ara verdi mi? diye sorgulanmaya başladı.

3 hafta ara vermesi beklenen diziler:

Kanal D: Çocuklar Duymasın, Muhteşem İkili, Arka Sokaklar, İkizler Memo- Can, Bir Litre Gözyaşı ATV: EDHO, Sen Anlat Karadeniz, Bir Zamanlar Çukurova

SHOW TV: Çukur, Çarpışma, Gülperi

FOX: Yasak Elma, Kadın, Bizim Hikaye, Savaşçı TV8: Jet Sosyete, Kızım

Kaynak: Editör:
Etiketler: 3, Hafta, Ara, Vermesi, Beklenen, Diziler:,
Yorumlar
Haber Yazılımı